Toe Nail Art Kızlar

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Çocuklar için üretilen bu oyun eğlence dolu. Siz de hemen indirin ve deneyin.

 Sanal alemin çocuklara sunduğu bir yenilik daha... Kız çocuklarının kendilerine zaman ayırmasını sağlayacak olan bu harika oyun içinde pek çok özelliği ile çocukları beklemekte. Farklı mekanlar, bölümler, malzemeler ve daha pek çok değişikliği ile ilgiyi üzerine çeken bu oyun özellikle de okul öncesi dönemindeki kız çocuklarının ilgi ve dikkatini çekmektedir. Erkek çocuklarının el ve tırnak bakımı ile ilgilenmediği için bu oyun tam da onlara göre değildir. Kız çocuklarını içine çekecek olan bu oyun onların el ve tırnak bakımını en iyi şekilde öğrenmesini sağlayacak. Çocuklar tarafından çok beğenilecek olan bu bakım oyunu onların eğlenmesi için pek çok farklılığa da sahiptir. 

 Çocukların bu oyun sayesinde eğlenceli zaman geçirmesi kaçınılmaz olacak. Pek çok yönden çocukları etkisi altına alan bu tırnak bakım oyunun içinde çeşit çeşit ojeler, kremler bakım setleri bulunmakta. Çocuklar kendilerine verilen bu güzel malzemeler ile istediklerini yapabilirler. 

 Kız çocukları için üretilen bu eğlence dolu oyun sayesinde çocuklar kendilerini çok rahat hissedecekler ve oyunun içinde  ilgilerini çeken pek çok şeye yoğunlaşacaklar. Siz de çocukların kendilerini rahatlatmasına bu oyun ile izin verin. 

Toe Nail Art Kızlar indir